Projector A+K X10 (Ndrrim i Mundshem)

Shitet nga: A+K X10 26 Tet 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   229 EUR

Komuna: Prizren
Shes Projectorin i njejti sikur ne foto.Eshte shum praktik,i vogel ne dukje i punuar me nje material special,pra nuk eshte plastik si te zakonshmet,dhe eshte firm profesionale projektoresh..

Model// Astro Beam X10..

Eshte shum i rujtun dhe jep foton extrem paster..

Mund te lidhet permes TV,PC,Llaptop etj..

Ndrrim i Mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim