S3 me 3 fatrola +...

Shitet nga: Besar 10 Pri 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

183 EUR

Komuna: Prizren
Shes S3 me 3 fatrola (Bardh ,ZI, Gjelbert) , Meomory card 8 gb sony m2 , ndegjuese te reja pa perdor , adabter esht pa perdor , gjithashtu nje bateri te re eshte me paketim .

S3 eshte ne gjendje te rregullt ,asnje defekt eshte me verzionin 4.3 i pranon te gjitha programet .Viber dhe whatsapp : 37745584049 \

tel. shihet ne foto.
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim