SAMSUNG GALAXY GRAND DUOS ORIGINALL

Shitet nga: samsung 11 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

165 EUR

Komuna: Prizren
Shes Samsung Galaxy Grand Duos origjinal prej Zvicres,Mobili eshte i bardh i rujtun shum me foli perpara origjinale,samsung 8Megapixel me Blic kamer mbrapa dhe perpara per Selfie qet shum Paster ka wifi tfort instalum viber whatsapp fb tango skype game,i shpejt i rujtun me 1fjal Mark E fort Samsung..Qmimi165 Euro..Vet e kam ble 235Euro ne Ch...Mobili me pa per se gjalli doket ma i mir dhe binduni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim