Samsung Galaxy A5

Shitet nga: jeton 18 Maj 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Telefoni eshte i ri dhe i pa perdorur vjen me pako te tij dhe gjitha paisjet tjera

pres bleres serioz

ju falemnderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim