Samsung Galaxy Note 10.1 me sim dhe 3g

Shitet nga: samsung 30 Qer 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
shitet Samsung Galaxy Note 10.1 e perdorur punon perfekt ,super pa as 1 problem.iphone,audi,mercedes,golf 4 5 6 7 samsung,lg,htc


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim