Samsung Galaxy Note 2

Shitet nga: Granit Osmanollaj 04 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Eshte shum telefon ne gjendje te rregull dhe shum i rujten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim