Samsung Galaxy S2 mini

Shitet nga: vali 24 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Samsung Galaxy S2 mini shitet
Mund te instaloni dhe perdorin gjitha aplikacionet si
viber, facebook, Skype, e te gjitha
Qmimi fiks 50 euro
Verejtje: telefoni eshte i ardhur nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim