Samsung Galaxy S4

Shitet nga: Arif 15 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prizren
Esht shum i rujten punon shum mir asryja e shitjes esht kam nevoj per pare esht urgjente .Telefoni d.m.th punon shum mir dhe esht origjinal
Numri per kontakt : 045512059
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim