Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Shitet nga: Donat 15 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Samsung Galaxy Tab 2 10.1
Eshte shume pak i perdorur i posaardhur prej Zvicres
Fotrrolla e lekures
Posedon Android 4.2.2
Ram 1GB
Dhe eshte 32GB
Adapter Original
Beje nderrim vetem me iPhone 4S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim