Samsung Galaxy Young

Shitet nga: Bekim Aliti 06 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Samsung Galaxy Young
version 2.3.6
Përmban: facebook, whatsapp, viber, skype.
Kamera 3,2
Në gjendje të mirë.
Duke bërë çdo gjë në telefonin tuaj
Telefoni vjen me një kalë dhe kufje.

Telefononi në Viber dhe shkruaj në numrin Vhatsapp 045849536
Në dispozicion telefon zëvendësim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim