Samsung Mini 2, MpMan MPDC905

Shitet nga: Samir 16 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bëj ndërrimin e Samsung Mini 2, dhe tabletit "mpman MPDC905".
Të dy pajisjet janë në gjendje të rregullt. Tableti është 8 inch shumë pak i pëdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim