Samsung S4 I9505 Full Unlock 16 GB me 12 Muaj Ga..

Shitet nga: samsung 26 Pri 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Shes Samsung S4 I9505 Full Unlock 16 GB ne gjendje perfekte , nuk ka as nje defekt ,Eshte i perdorur po nuk ka shenja perdorimi ,gjithashtu eshte me garancion 12 muaj. Eshte modeli me i ri i samsungut. si dhe performancat e tij jan:
Dimensions :136,60 x 69,80 x 7,90 mm
Weight :130,00 g
Main display :Color / Super AMOLED
16M colors
1080 x 1920 px (5.00") 441 ppi
Standard battery :Li-Ion 2600 mAh
Internal memory :16 GB
RAM memory :2 GB
Memory cards :
microSD, (up to 64 GB)
Operating system :Android 4.3 Jelly Bean
Processor :1,90 GHz
Verejtje: Telefoni ka llajsnen e demtuar siq shihet edhe ne foto perndryshe punon perfekt.
Samsungi posedon : Folie nga ana e perparme e cila eshte e vendosur fabrikisht si dhe gjesendet e tija origjinale si mushesin origjinal, degjueset origjinale, kutin origjinale, si dhe flet grancionin.
Pres bleres serioz . Mund te kontaktoni edhe ne viber +38649800723. QMIMI I FUNDIT PER MA LIRE MOS THIRR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim