Samsung Tab 3 me sim kartel full unllok.bej ndri..

Shitet nga: Samsung Tab 3 30 Pri 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Shes Samsung Tab 3 me sim kartel full unllok ne gjendje perfekte me garencion. Ka camer perpara dhe mbrapa eshte 8 GB ram ka 1 GB ka vendin per memori card shkurt ne gjendje shum te mir per me shum ne numer telit 045.545.535Bej ndrim me iPhone 5 ose me samsung s4 kuptohet shtoj pare si pas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim