Samsung advence

Shitet nga: SAMUNG 22 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Prizren
shitet samung advence i pa perdorur i ardhur prei zvicrre ,i pranon te gjitha kartelat ,eshte andrioid viber whatsap krejt i bajn ,telefoni vjen me te gjitha paisjet percjellse origjinale dhe paketen ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 045594389 viber ose 049707174
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim