Samsung galaxy 4

Shitet nga: beni 08 Mar 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prizren
shum pak I perdorur,veq sa ka ardh prej Austria.ka paketeen me te gjitha paisjet adapter ndegjuse cd,poashtu ja kam qit edhe ni foli extra tw trash perpara ne xham dhe ka poashtu edhe ni mbulojse pllastik mbrapa....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim