Samsung galaxy S4

Shitet nga: Nderim 24 Mar 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Shes samsung galaxy s4eshte i posa ardhur nga Gjermania, ne gjendje krejtesisht te rregullt teknike dhe optike

Ndrim i mundshem me iphon 5

...kontakt edhe ne viber +37744646258
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim