Samsung galaxy s I9000 ndrim me iphone 3gs 4 me ..

Shitet nga: samsung s 12 Pri 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   70 EUR

Komuna: Prizren
shes ose ndroj samsung galaxy s ne gjendje te mir
ka 2 kamera prapa mbrapa 5.0 dhe vga per skype e tj
ka wifi bluetoth hotspot krejt
whatsapp viber skype retrica ....
ka 8gb interne memorjen
android
punon mir ska defekt nuk osht i grithet
ndrim me ndonje tel qe m konvenon
kontakt +386 49 653 839
ndrim me samsung iphone htc sony huawei....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim