Samsung galaxy s1

Shitet nga: altin 03 Mar 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
samsung s1 shume pak i perdorur ne gjendje te mire teknike per me shume info lajm ne tel
044829559 dhe 049808528
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim