Samsung galaxy s3mini

Shitet nga: samsung galaxy s3mini 21 Shk 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prizren
shes samsung galaxy s3 mini ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur shum i ruajtur posedon kamer para dhe mbrapa android 4.1.1 ngjyre e zez 4.5 gb memorje wi fi facebook wiber whatsapp etj etj pres bleres serioz qmimi i pa diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim