Samsung galaxy s3mini

Shitet nga: samsung galaxy s3mini 02 Mar 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
shes samsung galaxy s3 mini ne gjendje te rregullt posedon kamer para dhe mbrapa fuli te gjamit dhe mbrapa android 4.1.1 seria me e re e samsun galaxy s3 mini wi fi facebook mesenger viber etj ndrrim nuk bej e shes se po me nevoiten parat me lir nuk e jap per me lir mos me thirrni pres bleres serioz.Faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim