Samsung galaxy s4 16gb

Shitet nga: liridon 09 Pri 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Eshte ne gjendje shume te rregullt dhe eshte shume pak i predorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim