Samsung galaxy s4

Shitet nga: ,,,,,, 17 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes samsung galaxy s4 i bardh dhe shum i ruajtur i ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim