Samsung telefon

Shitet nga: erzen 25 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Samsung galaxy y young
1ghz kamere e paster +ndegjuese beatsaudio dhe samsung
4giga gb ndrroj me galaxy s2 ose s3 dhe galaxy s3mini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim