Samsung

Shitet nga: muhamed 25 Mar 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Urgjent shitet tel s3 mini dhe s3 i madh tel 2 .defect viber +37745648997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim