Samung galaxy young 2

Shitet nga: SAMUNG 22 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
shitet samung galaxy young 2 i pa perdorur eshte i ardhur nga zvicrra dhe ben me te gjitha kartelet ,telefoni esht andriod dhe ben me te gjitha kartelet e kosoves ,per me shum kontakto ne nr e telefonit 045559934 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim