Smart Watch M3(Ore e zgjuar)

Shitet nga: Rinor 28 Gsh 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Ora eshte e re! LIdhet me telefonat qe kane sistemin android.
Me kete ore mundeni ti pergjigjeni telefonatave pa pasur nevoj ta hapni telefonin,mundeni te beni thirrje nga ora dhe te flisni po ashtu nga ora,te shkruani sms dhe ti lexoni ato ne ore,ti shihni te gjitha mesazhet qu ju vin te facebook,viber,whatsUP.Ka programin per kalkulimin e km(kilometra ose hapa)qe i beni gjat dites.
Ora lidhet me telefon me ane te bluetooth.Ne qoftse e harroni telefonin ne ndonje vend , ora ju lajmron mbas disa metrave qe nuk e keni telefonin afer.Me nje fjal eshte ora qe ja vlen ta keni .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim