Smasung Galaxy ace 2

Shitet nga: Drilon 08 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Shes Samsung Galaxy ACE 2 .Eshte i perdorur vetem 2 jav punon ne gjendje te rregullt
Ka ngjyre te bardh dhe kamer perpara .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim