Sony Ericsson V600i

Shitet nga: V600i 11 Gsh 02:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 EUR   27 EUR

Komuna: Prizren
Esht shum i ri si ky ne foto njejt,ka kameren para dhe mrapa,blic,baterin e mban rreth 1 jav etj ...

Viber Kontakt: +37744731999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim