Sony Ericsson Xperia X1 Shum Lirë(Ndrrim i Munds..

Shitet nga: Xperia X1 24 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Sony Ericsson Xperia X1 ne gjendje te rregullt,dhe me nje qmim shum të lirë prej 30€uro..

Ka versionin e fundit Windows Mobile 6.5

Mund te behet edhe Android,po mu nuk me duhet..Viber Kontakt: +37744731999

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim