Sony XPERIA ZL

Shitet nga: Dren 11 Gsh 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Shes Sony Xperia ZL ngjendje trregullt dhe ka kto performanca:

Cpu: quad core 1.5 gHz
Display: full HD 1920x1080 (441 ppi) adreno 320
RAM: 2GB
Hapsire: 16 GB
Camera : 13 MP video full HD mbrapa kurse perpara 2.0 MP full HD video
Android: 5.0.2 lollipop.

Osht telefon me performanca tnalta per cmimin qe e ka ata qe kan njohuri per telefona munden me vrejt.
Mundeni me kontaktu me email viber dhe nr. telefonit.
Per ata qe dojn me ble cmimi osht i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim