Sony XPERIA

Shitet nga: Banush Berisha 10 Mar 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Telefoni eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim