Sony Xperia Z1

Shitet nga: Sadri 11 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Shesim Telefonin Sony Xperia Z1, telefoni esht i perdorur por ne gjendje te re pasi qe esht perdor me mbrojtese te lekures tere kohen.

Eshte telefon me permasa me te zhvilluara nga gjith telefonat tjer ose markat tjera.

-Camera 20.7 Megapixel
-Trashesia telefonit vetem 8mm
-Memorja interne 16GB, me microSD deri me 64GB
-Rami 2 GB
-Flitsin LED
-Nuk i hyn uji, mund te beni foto ose video ne uj
-CPU: Quad-core 2.2 GHz Krait 400

Dhe shum permasa te tjera, mund te shiqoni ne google

Telefoni esht ne rregull, nuk ka kurrfar defekti apo diqka tjeter.
Nuk ka kod, qdo karte e pranon
Baterin e ka ne rregull

Qmimi 220,- euro. Para disa dite e kam sjell prej Holandes, esht Sony origjinal, me kuti dhe te gjitha

Nuk bejm ndrrime me asgje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim