Sony Xperia z1

Shitet nga: Sadri 05 Pri 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin Sony Xperia z1 pak i perdorur por ne gjendje te rregullt pune
Telefoni eshte ne gjendje te re pasiqe eshte perdorur me mbrojtese gjate gjithe kohes .

Qmimi eshte 220 dhe nuk diskutohet rreth tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim