Sony d2007

Shitet nga: soy 14 Pri 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Teli esht me kod po shum i mir e shum i shpejt ju garantoj per gjith shka pe eki se i kam dy vizionin e ri 4.4.1. Dhe 4 giga baj edhe ndrrim me qfar do teli muni me fol edhe me viber. Ne ipko apo ne wajcap qeky ner e kam 045582121. Kodi iqet 10 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim