Sony htc

Shitet nga: So 06 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prizren
Shes 3 telefona .. Sony xperia go,sony xperia x10.. Dhe htc ... Jan ne gjendje perfekte e ardhen prej ch... Kontakto 90euro te tret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim