Sony xperia

Shitet nga: fidan 13 Gsh 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
Shesh sony xperia i ardhur prej Slovenije esht shum i rujtun dhe ne gjendje dje te regult i ka 2 kamera asht me material si gum qe nuk grithet i pranon te gjitha kartelat e ka WiFi viber Skype dhe te gjithat me kontaktni ne gmail:fidanukaj7745@gmail. com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim