sony u shittt

Shitet nga: petrit 07 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prizren
Prodhuesi: Sony
Modeli: Xperia
ndrroj Sony Ericsson experia LT18i Versioni I Android -it 4.0.3 eshte me 2 kamera,para dhe mbrapa ,eshte ne gjendje te rregullt.me bass ose ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim