TELEFON ANDROID ST

Shitet nga: JETONI 25 Mar 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin android STquad core , eshte shume i rujtur dhe e ka verzionin 4.4.2 Telefoni eshte i blere para 1 muaje eshte blere ne zvicer. I ri telefoni osht me 2 karta 100%origjinal full unlock per ma shum mundeni me u kontaktua edhe ne e mail adrese .Ketu ne foto eshte e bardhe e perndryshe eshte e ZEZE.

QMIMI I DISKUTUSHEM 110 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim