Tablet superior technology dhe nokia E72, ma shu..

Shitet nga: Liridon 28 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Ne gjendje te rregullt, baj edhe ndrrim. Me wifi me krejt. mund te shkruani edhe ne viber +37745257617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim