Tablet superior technology dhe nokia E72

Shitet nga: Liridon 27 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Bej ndrrim me Iphone. Tableti dhe nokia jan ne gjendje te rregullt, tableti eshte i bler tash, vetem 1 jav i perdorur, ka wiereles, eshte pa karte, dmth perdoret vetem per internet, si dhe nokia e72 ne gjendje te rregullt, ka wifi dhe ben gjitha llojet e kartave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim