Tablet superior technology dhe nokia E72

Shitet nga: Liridon 28 Mar 07:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Ne gjendje te rregullt, me wifi. Bej edhe ndrrim me iPhone ose samsumg galaxy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim