U Shit flm merrjep Samsung S4 mini duos new i ba..

Shitet nga: s4 mini duos 10 Pri 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prizren
u shit Samsung Galaxy S4 mini duos i bardh new telefoni vjen i ri npaket me te gjitha paisjet dhe garancion qmimi 180 te interesuarit mund te me kontaktojn kurse qmimi i fundit 175 i pa diskutueshem ndrrim nuk boj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim