U shit 690 € flm merjep

Shitet nga: iphone 18 Mar 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
IPHONE 6 SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,DHE I PA QELUN PAKET,POSEDON EDHE LETER ME 2 VJET GARANCION.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim