Vivax X40 PRO me 2Kartela i ri

Shitet nga: vivax 11 Krr 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin Vivax x40 PRO me 2 Kartela

Tel eshte i ri dhe i shpejte.
Ka garancion 6 muaj,2 kapaka..te bardhe dhe te zi

Ndrrim i mundshem me ;

iPhone 4 apo 4S

Samsung S4 mini me dy kartela
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim