iPhone

Shitet nga: Islam 07 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prizren
Shes telefonin normal i perdorur eshtte shum i mir punon perfekt ne gjendje te rregullt bej edhe me ndrime me ndonje telefon normal i cili punon dhe qe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim