iPhone

Shitet nga: Iphone5 i zi 16gb fullunlock 07 Mar 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Iphoni ka ardh nga gjermania osht i ruajtur shum e shes per shkak se du me marr ni iphone6 . Osht ne gjendje te mir. Ka paketen degjueset dhe adapterin origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim