iPhone 4

Shitet nga: Armend 06 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Shes Dhe Ndërroj iPhone 4
Eshte ne Gjendje shum te rregullt eshte i perdorur 2 Jav eshte Shum i Ruajtur esht 8G
Bej Ndrrim edhe me Samsung Galaxy s2 Dhe Samsung galaxy s3 esht Original

Qmimi : 140 Mundem Edhe pak më Lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim