iPhone 4s 64 gb

Shitet nga: iphone 13 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prizren
iphone 4s i zi 64 gb factory unlocked usa me kuti me mbushes dhe ndegjuse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim