iPhone 4s Full Unlock 16 GB

Shitet nga: Toto 17 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prizren
Shes iPhone 4s i hapur per te gjitha kartelat me 16 GB, i zi.Ne gjendje shume te mire, eshte vetem 6 muaj i perdorur pasi qe menjehere e kam marre nje telefon tjeter.
Mundesi e kontaktit edhe ne Viber dhe Whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim