iPhone4

Shitet nga: Egzon 22 Pri 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
NE GJENDJE SHUM TE MIRE 13.5 GB 7.1.2 VERSION NGJYRAT BARDH E ZI EKRAN TE NDERUAR DHE SHUM TE MIRE POASHTU KA DHE PULLEN E NDERUAR SHITET URGJENT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim